Logo poziom

Drn.med.Rafał Leszcz

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, II Wydział Lekarski, kierunek Fizjoterapia. Naukę kontynuuję jako doktorant Uniwersytetu Medycznego w Warszawie na II Wydziale Lekarskim, prowadząc badania dotyczące kontroli nerwowo-mięśniowej u osób po operacjach naczyniowych na Oddziale Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Onkologicznej Szpitala Czerniakowskiego w Warszawie.

Jestem autorem i współautorem artykułów oraz publikacji naukowych z zakresu rehabilitacji oraz czynnym uczestnikiem międzynarodowych kongresów naukowych takich jak:
• 24th International Medical Sciences Congress In Istambul,
• 9th International Medical Sciences Congress In Novi Sad.

W chwili obecnej kończę pięcioletnie studia w Sutherland College of Osteopatic Medicine prowadzące do uzyskania tytułu D.O.

Mam wieloletnie doświadczenie terapeutyczne z pacjentami o różnorodnym podłożu dysfunkcji. Pracowałem w wielu placówkach medycznych prywatnych i państwowych, takich jak: NZOZ ArtKinezis, Fimedica, ORTO, Szpital Czerniakowski w Warszawie oraz Szpital SOLEC.

Obecnie kieruję zespołem fizjoterapeutów pracujących na Oddziałach i w Poradni Szpitala im. Św. Rodziny w Warszawie przy ul. Madalińskiego. W swojej pracy zawodowej wykorzystuję metody i techniki zdobyte na licznych kursach oraz dotychczasowe doświadczenie, aby pomóc w jak najszybszym czasie przywrócić sprawność i zadowolenie swoim pacjentom.

Label
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram